Reklam

Ürer Optik'ten Atakum Şehir Platformu'na indirim desteği

SAMSUN HABER - Atakum Şehir Platformu ile Ürer Optik arasında imzalanan anlaşmayla birlikte, platform üyelerine gözlük alımlarında yüzde 50 indirim imkanı sağlandı.

Reklam
Ürer Optik'ten Atakum Şehir Platformu'na indirim desteği
24 Ocak 2022 - 16:52
SAMSUN HABER - Samsun'un öncü STK'larından olan Atakum Şehir Platformu, hızla artan üye sayılarının ardından, üyelerine kolaylık sağlayacak çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Samsun'un Atakum İlçesinde hizmet veren Ürer Optik ile anlaşma imzalayan Atakum Şehir Platformu, bu anlaşma ile üyelerine gözlük alımlarında yüzde 50 indirim imkanı sundu.

Atakum Şehir Platformunun çalışmalarını takdirle takip ettiklerini söyleyen Ürer Optik Sahibi Yasin Ürer, "İlçemizde kapsamlı hizmetler yapan ve özellikle ihtiyaç sahiplerine yönelik destek çalışmalarıyla hepimizin gönlünü kazanan Atakum Şehir Platformu, yürekten desteklediğimiz bir oluşum. Biz de karınca kararınca, bu değerli platformun üyelerine destek olmak istedik. Yüzde 50 indirim uygulamamızı hayata geçirdik. Biz de güzel çalışmalarına böyle teşekkür etmek istedik" dedi.

Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil, Ürer Optik Sahibi Yasin Ürer'e teşekkür ederek, "Atakum esnafının bize bu denli destek olması karşısında son derece mutluyuz. Yasin Ürer kardeşimize teşekkür ediyoruz. Atakum Şehir Platformu olarak üyelerimizi bu tür destek çalışmalarıyla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum