Reklam

samsun haber - Salıpazarı trafik lambasına kavuştu

SAMSUN HABER - Samsun'un Salıpazarı İlçesi ilk trafik sinyalizasyon sistemine kavuştu. Başkan Akgül, "Ulaşım konusundaki sıkıntı da ortadan kalkmış olacak."

samsun haber - Salıpazarı trafik lambasına kavuştu
14 Ağustos 2020 - 14:57 - Güncelleme: 14 Ağustos 2020 - 15:02

SAMSUN HABER - Salıpazarı  Belediyesi'nin girişimleriyle Karayolları tarafından ilçeye yaptırılan trafik lambaları hizmete girdi. Şehit Adnan Yıldız Caddesi ile 100. Yıl Bulvarı’nın kesiştiği kavşakta kurulan trafik lambalarının olası kazaların önüne geçeceğini belirten Belediye Başkanı Halil Akgül , Şehit Adnan Yıldız Caddesi ile 100. Yıl Bulvarı’nda zaman zaman kazalar meydana geldiğini hatırlattı.  
HAYIRLI OLSUN
Başkan Akgül, bir yılı aşkın süren girişimler neticesinde nihayet ilçenin ilk trafik sinyalizasyon sistemine kavuştuğunu söyledi. Akgül, "İnşallah bu kavşakta başka kazalar yaşanmayacak ve ulaşım konusundaki sıkıntı da ortadan kalkmış olacak. Salıpazarı’mıza hayırlı olsun" diye konuştu. 
VATANDAŞLAR MEMNUN OLDU
Bu arada trafik ışıklarının devreye girmesiyle birlikte yollarda yaşanan sıkıntının da büyük oranda giderilmiş olduğu gözlendi. Uygulamadan hem sürücüler hem de yayalar memnuniyetini ifade etti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum