Reklam

samsun haber - İYİ Parti Samsun İl Kongresi 9 Ağustos'ta

İYİ Parti Samsun'da pazar günü yeni il başkanını seçecek. Kongrede mevcut Başkan Recep Güleroğlu ve 4 aday yarışacak

samsun haber - İYİ Parti Samsun İl Kongresi 9 Ağustos'ta
07 Ağustos 2020 - 17:39

SAMSUN HABER - İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı kongresi 9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 10:00'da Fuariçi Set Düğün salonunda gerçekleştirilecek. Kongerede, mevcut Başkan Recep Güleroğlu, Ceyhun Karaca, Murat Keskin, Hasan Aksoy ve Ayşe Ayan il başkanlığı için yarışacak.
KONGRE 9 AĞUSTOS'TA 
Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu,  "İYİ Parti İl Kongremiz bu pazar günü saat 10:00'da Fuariçi Set Düğün salonunda başlayacak, oy kullanımı işlemlerinin tamamlanması ile birlikte aynı gün, yapılacak oy sayımı ile sonuçlanacak. Yapılacak seçimde 5 aday yarışacaktır. Bu vesile ile İl başkanlığına aday olan birbirinden değerli 5 adayımızada başarılar diliyorum. İl Başkanlığımız için 5 adayın olması İYİ Parti'ye duyulan güven ve ilginin bir yansımasıdır. Yapılacak il kongremiz partimize yakışır bir şekilde sonuçlanacaktır. Kongremizin şimdiden hayırlar getirmesini dilerken, kongre sonucunda il başkanlığını kazanan bir isim değil iktidar yürüyüşümüzde İYİ Parti olacaktır" dedi.
PANDEMİ UYARISI
Başkan Güleroğlu, pandemi süreci nedeniyle İYİ Parti İl Kongresinde maske, hijyen ve sosyal mesafe konusunda da tedbirler alınacağını ve alınacak bu tedbirlere kongreye katılacak delegeler ve partililerin de uymasını istedi.   


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum