Reklam

Samsun düğünlerinin yeni adresi; Erbil Wedding'in yeni müdürü Ümit Kurşun!

SAMSUN HABER - Samsun'da 800 ile 600 kişilik iki kapalı salon ve 700 kişilik kır düğün alanı ile düğün planlayan gençlerin gözdesi olan  Erbil Wedding Düğün Salonlarının müdürü Samsunlu ses sanatçısı Ümit Kurşun oldu

Samsun düğünlerinin yeni adresi; Erbil Wedding'in yeni müdürü Ümit Kurşun!
11 Ağustos 2021 - 16:18
SAMSUN HABER - Samsun’da hizmet vermeye başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, ses getiren düğünlere imza atan Erbil Wedding Düğün Salonlarında, yöneticilik görevi Samsunlu ses sanatçısı Ümit Kurşun’a verildi. 
ÇİFTLER HAYALLERİNDEKİ DÜĞÜNÜ YAŞIYOR
Yeni görevine başlayan Ümit Kurşun, Samsun’da düğün sektörüne farklı bir hava katacaklarını belirterek, “Şehrin sevilen işadamlarından Cengiz Erbil’in, düğün sektörüne önemli bir yatırımı olan Erbil Wedding, çiftlere hayallerindeki düğünü yaşatıyor. Şehirde fark yaratan bu yapının bir parçası olmaktan dolayı son derece mutluyum. Evlilik ve düğün planı yapan gençleri, eşsiz salonlarımızı görmek ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak üzere salonlarımıza bekliyoruz” dedi.
DİKKAT ÇEKEN KONSEPT
İki kapalı düğün salonu bulunan Erbil Wedding’de, bir de kır düğün alanı bulunduğunu söyleyen Ümit Kurşun, “Dikkat çekici konsepti ile kısa sürede gelin ve damat adaylarının başlıca tercihi haline gelen Erbil Wedding Düğün Salonu, 800 ve 600 kişi kapasiteli kapalı salonlarının yanı sıra 700 kişi kapasiteli kır düğün alanı ile hizmet vermeye devam ediyor. Şehrin içinde, doğayla iç içe bir alanda inşa edilen ve ihtişamlı atmosferiyle evlilik planı yapan gençlerin tercihi olan Erbil Wedding, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum