Reklam

Samsun'da hemşire adayları yeni yılda çocukları sevindirdi

OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ile Hemşirelik ve Halk Sağlığı Topluluğu, Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören miniklere oyuncak armağan etti

Samsun'da hemşire adayları yeni yılda çocukları sevindirdi
31 Aralık 2019 - 17:51

SAMSUN HABER - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ile Hemşirelik ve Halk Sağlığı Topluluğunun düzenlediği “Yeni Yılda Yeni Oyuncaklar” isimli etkinlik kapsamında dağıtılan oyuncaklar, Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören miniklere moral verdi.

EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRDİLER

Tıp Fakültesi Hastanesi’nde düzenlenen etkinliğe; Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Terzi, Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlknur Aydın Avcı, akademisyenler ve gönüllü öğrenciler katıldı. Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Oya Sevcan Orak’ın danışmalığında düzenlenen etkinlikte, çocuklara 400’e yakın oyuncak dağıtıldı. Tedavi sürecinde çocuklara destek olmak ve onların hastane algısını olumlu anlamda değiştirmek amacıyla düzenlenen etkinlikte, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri de giydikleri çizgi film kahramanı kostümleriyle çocuklarla oynayarak eğlenceli vakit geçirdiler.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum