Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP'de iki ilçe başkanı görevden alındı

Samsun'da MHP Atakum İlçe Başkanlığı ve Çarşamba İlçe Başkanlığı'nda görev değişimi yaşandı.

MHP'de iki ilçe başkanı görevden alındı
23 Ocak 2023 - 20:15
Reklam
Reklam
Reklam
Samsun'da MHP Atakum İlçe Başkanı Murat Akoğlu ve MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün görevden alındı. Görevden alınan MHP Atakum ve Çarşamba İlçe Başkanlarının yerine ise yeni atama yapıldı.

Samsun'da görevden alınan MHP Atakum İlçe Başkanı Murat Akoğlu'nun yerine Metehan Yusufoğlu atanırken, Genel Merkez kararı ile MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün'ün yerine de Harun Kaya İlçe Başkanı oldu. MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı görevinden bir süre önce istifa eden Köksal Kısa'nın yerine de Hakan Süzer'in atandığı bildirildi.

KANDIRA: BAYRAK DEĞİŞİMİ

MHP Samsun İl Başkanı Osman Kandıra, görevden alınan Atakum ve Çarşamba ilçe Başkanlarının yerine yeni isimlerin atandığını söylerken, "Seçim öncesi en verimli sonucu alabilmek için gereken yapıldı. Yeni arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Görevden alınan partili arkadaşlarımıza da bugüne kadar gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak değişimidir. Görevden alınan ilçe başkanlarımız buğüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada partimizin başarısı için çalışacaklardır" dedi.

 

 
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum