Reklam

Meteorolojiden Samsun'a kritik uyarı- samsun haber

SAMSUN  HABER -Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre Samsun'da sabah saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış, doğu ilçelerinde ani sel, yerel su baskını, yıldırım bekleniyor

Meteorolojiden Samsun'a kritik uyarı- samsun haber
24 Temmuz 2021 - 09:13
SAMSUN  HABER - Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre, Samsun'da havanın havanın parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Yağışların doğu ilçelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden ani sel, yerel su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekiyor. Hava sıcaklıklarında 4 ila 6 derece dolayında azalması beklenirken, rüzgarın kuzeyli yönlerden hafif yer yer orta kuvvette esmesi bekleniyor. 

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI
Yağışların, sabah saatlerinden itibaren Ordu çevreleri ile Samsun'un doğu ilçelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden ani sel, yerel su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunmalıdır.


Samsun: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 27 derece. 

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum