Reklam

Demokrat Parti Canik İlçe Başkanı Ahmet Uzun  Kurban Bayramı'nı kutladı

SAMSUN HABER - Demokrat Parti Canik İlçe Başkanı Ahmet Uzun,  "Birlik ve beraberliğin en üst noktaya ulaştığı bayramlarımız, bizleri birbirimize daha da yaklaştırıyor. Yardımlaşmanın en güzel örneğinin yaşandığı Kurban Bayramı'mız kutlu olsun" dedi

Demokrat Parti Canik İlçe Başkanı Ahmet Uzun  Kurban Bayramı'nı kutladı
30 Temmuz 2020 - 12:19

SAMSUN HABER - Demokrat Parti Canik İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Uzun, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "Dünyada ve ülkemizde zorlu bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde, bizi birbirimize bağlayan mübarek Kurban Bayramı'na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, gönüllerin alındığı, ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği, birlik ve beraberliğin en üst noktaya ulaştığı müstesna günlerdir. Birlik ve beraberliğin en üst noktaya ulaştığı bayramlarımız, bizleri birbirimize daha da yaklaştırıyor. Özellikle Korona virüs illeti ile savaşırken,  bu bayram birbirimize daha da kenetlenmeli, daha fazla ihtiyaç sahibinin yanında olmalıyız.  Kurban Bayramımızı kurallara uymalı, virüs tehdidin bayramızı gölgelemesine izin vermemeliyiz. "
BAYRAM BEREKETTİR
Uzun mesajına şöyle devam etti: "Kurban Bayramı bereketi ve umududa beraberinde getirir. Sevgi dolu ve sıcakkanlı bir millet olarak, darlık ve sıkıntı çekenlere elimizi uzatmaktan hiçbir zaman çekinmeyiz. Sevginin, şefkatin, dostluğun en güzelinin yaşandığı Kurban Bayramımız kutlu olsun."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum