Reklam

Demirtaş: Büyükşehir'le uyumlu bir tablo çizeceğiz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir tablo çizeceklerini belirterek, “2020 yılına, Büyükşehir'le entegrasyon yaparak hazırlıklı bir şekilde gireceğiz” dedi

Demirtaş: Büyükşehir'le uyumlu bir tablo çizeceğiz
02 Eylül 2019 - 16:34

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi Eylül Ayı 1. Dönem 8. Toplantısı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Başkanlığı’nda İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasında gerçekleştirildi. Toplantıda 6 gündem maddesi oylanarak komisyonlara havale edildi. 
İLKADIM LAPTA İLE KARDEŞ ŞEHİR OLDU
Gündem dışında ise İlkadım Belediyesi ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lapta Belediyesi’nin kardeş şehir olmasına karar verildi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun’un ve İlkadım’ın ticari, sosyal ve kültürel alanlarını geliştirmek, İlkadım’a yeni yatırımlar gelmesini teşvik etmek, her alanda işbirliği yapmak, Samsunlu iş adamlarıyla Laptalı iş adamlarını bir araya getirip, ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla bu kardeşliğin çok önemli olduğunu kaydetti.  
2020’YE HAZIRLIK GİRECEĞİZ
Başkan Demirtaş ayrıca, Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir tablo çizeceklerini belirterek, “2020 yılına hazırlıklı gireceğiz. Büyükşehirle de çalışmalar ve entegrasyon yapacağız. Onlar nereye gidiyor? Biz nereye gidiyoruz? Birbirimizle uyumlu bir tablo çizeceğiz. Birinin yaptığını diğeri bozacak bir durum oluşturmayacağız. Onun hazırlıklarını yapacağız” diye konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum