Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Bahçeli'ye teşekkür

SAMSUN HABER - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  "Cumhur İttifakı Türkiye'nin kritik döneminde halkımızın sesi, sağduyusu ve vicdanı olarak tarihi görevler ifa etmiştir. Cumhur İttifakı ortağımız MHP ve sayın Devlet Bahçeli'ye bu vesile ile bir daha şükranlarımı sunuyorum" dedi

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Bahçeli'ye teşekkür
29 Haziran 2020 - 20:37

SAMSUN HABER - Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli ve partisine teşekkür etti.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin kritik döneminde halkın sesi, sağduyusu ve vicdanı olarak tarihi görevler ifa ettiğini söyledi.
BAHÇELİ VE MHP'YE TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ülke ve millet düşmanlarına fırsat vermedik. 15 Temmuz gecesi milletimiz tarafından kurulan Cumhur İttifakı Türkiye'nin kritik döneminde halkımızın sesi, sağduyusu ve vicdanı olarak tarihi görevler ifa etmiştir. Cumhur İttifakı ortağımız MHP ve sayın Devlet Bahçeli'ye bu vesile ile bir daha şükranlarımı sunuyorum.Ülkemizin hangi meselesini çözmek için harekete geçsek karşımızda aynı kesimleri buluyoruz. Yapıcı her türlü eleştiriye açık olduğumuzu söylememize rağmen toptancı reddiye ve düşmanlık duvarıyla karşılaşıyoruz."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum