Canik'te yeni zabıta noktaları hizmette

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde hizmet ve kontrol ağını genişletmeye devam ediyor

Canik'te yeni zabıta noktaları hizmette
04 Şubat 2020 - 17:15

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi, ilçede vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için, belediye hizmet binası dışında ilçede iki ayrı noktaya daha zabıta noktası koydu. Zabıta hizmet noktalarından ilkini Gaziosmanpaşa Mahallesi Şehit Mesut Birinci Caddesi’nde vatandaşların hizmetine sunan Canik Belediyesi, ikinci Zabıta hizmet noktasını Belediyeevleri Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’ne koyarak vatandaşların hizmetine sundu. Zabıta noktalarında görevli belediye zabıtaları, bu bölgelerde yaşayan vatandaşların şikâyet ve taleplerine cevap verecek.

HEDEF, KALİTELİ HİZMET
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında zabıtaların, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunabilmeleri amacıyla belediye hizmet binasında bulunun zabıta merkezine ek olarak, insan yoğunluğunun daha çok olduğu, daha işlek caddeler olan Gaziosmanpaşa Mahallesi Şehit Mesut Birinci Caddesi ve Belediyeevleri Cengiz Topel Caddesi’ne zabıta noktaları koyduklarını ifade etti. 

GÜÇLÜ İLETİŞİM
Başkan Sandıkçı, “Canik halkına hizmetin en iyisini sunmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği, sağlığı ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyete geçirilen zabıta noktalarımızla vatandaşlar ve zabıtalar arasındaki iletişimin daha da güçlü olmasını hedefliyoruz” dedi.
 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum