Reklam

Canik Belediyesi Basketbol Kulübü Samsunspor'un reklamlarına söktü

SAMSUN HABER - Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Zorlu, Canik Belediyesi Basketbol Kulübü yöneticilerinin, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda bulunan Samsunspora ait reklam görsellerini söktüğünü kaydetti 

 Canik Belediyesi Basketbol Kulübü Samsunspor'un reklamlarına söktü
13 Ocak 2021 - 11:18

SAMSUN HABER - Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Zorlu, Canik Belediyesi Basketbol Kulübü yöneticilerinin Samsunspor düşmanlığı yaptığını belirterek önemli açıklamalar yaptı. Zorlu,  Canik Belediyesi Basketbol Kulübü yöneticilerinin Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yer alan Samsunspor'a ait reklam görsellerini söktüğünü belirtti. 
BAŞARAMAYACAKSINIZ
Zorlu yaptığı açıklamada, "Samsunspor Basketbol Kulübü Şubesi olarak Sayın Başkanımız Yüksel Bey’in talimatlarıyla yeni sezon öncesi takımımızı kurumsal kimliğimizle lige hazır duruma getirdik. Bu bağlamda basketbol takımımız için sponsorluk ve reklam çalışmalarını şehrimizde çok yoğun olarak sürdürmekteyiz. Bugün takımımızın antrenmanı öncesi Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda inanılmaz bir olay ile karşı karşıya kaldık.Yine Samsun'u Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde temsil eden Canik Belediyesi Basketbol Kulübü yöneticileri, salonda Samsunspor'umuza ait reklam görsellerini salon görevlileri ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün bilgisi olmadan söktüğünü gördük" dedi. 
ŞİDDETLE KINIYORUZ
Reklamlar için bütün resmi yollardan izin aldıklarını kaydeden Zorlu, "Reklamlar için resmi yollardan da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden gerekli bütün izinler kulübümüz tarafından alınmasına rağmen saha ortasına ve pota altına alınan reklamlar kulübümüzün bilgisi dışında salona zarar verecek şekilde kulüp başkanı tarafından sökülmüştür. Kulüp yetkililerine öncesinde sponsor bulacaklarsa buraları kullanabilecekleri yetkililerimiz tarafından süreklilik arz edecek şekilde devamlı iletilmiştir. Salonun ortak kullanımından dolayı saha ortası reklamları için kendilerine bu durumda yardımcı olacağımız söylenmişti. Bilgimizin dışında yapılan bu saygısızlığı şiddetle kınıyoruz. Yüklü bir bedelle İstanbul’da özel bir firmaya  yaptırılan reklam çalışmasının en kısa sürede ilgili kulüp tarafından yapılarak aynı yere tekrar yerleştirilmesini bekliyoruz.Bu durum gerçekleşmezse yetkililer hakkında maddi ve manevi hukuki bütün çalışmalar ivedilikle başlatılacaktır. Samsunspor’umuzu hazımsızlıkla,ihanet içinde izleyen,yaşadığı şehrimize aidiyet duymayan ve bu tür Samsunspor düşmanlarına prim veren herkes şunu bilsin ki, başaramayacaksınız. Atatürk'lü şanlı armamız şehrimizin amiral gemisi,tek markası,kırmızı çizgimiz ve olmazsa olmazımızdır."

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum