Reklam

Başkan Aydın'dan SESOB Başkanı Güler'e çağrı

SAMSUN HABER - Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, SESOB Başkanı Eyüb Güler'e bir hatırlatma yaparak çağrıda bulundu. Aydın, sıkıntılarını bildirmediklerini savunan Güler'e, Başkanlar Kurulu Toplantısı yapıldığı takdirde sorunları dile getireceklerini kaydetti

Başkan Aydın'dan SESOB Başkanı Güler'e çağrı
13 Ocak 2021 - 11:16

SAMSUN HABER - Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, SESOB Başkanı Eyüb Güler'in, Madeni Sanatkarlar Odası tarafından kendilerine bir sorun ve sıkıntı bildirilmediği açıklamasına cevap verdi. Birliklerin her yıl en az bir kere başkanlar kurulu toplatısı düzenlemesi gerektiğini hatırlatan Aydın, bu toplatılara çağrıldıkları takdirde sorunlarını dile getireceklerini söyledi.
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİNİN DE YANINDA OLSUN
Başkan Aydın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "SESOB Başkanımız  Eyüb Güler’in yaptığı basın açıklamasında TOKİ tarafından bildirilen fiyatlardan haberinin olmadığını ve yeterli  bilgilendirilmediğini açıklayarak sanayi esnafının yanında olduğunu gerekli tüm desteği esnafımız için vereceğini belirtmiştir. Kendilerine bu açıklamalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Aynı tutum ve tavrı esnafımız tarafından oluşturulan S.S. Modern Küçük  San. Sit. Yapı Kooperatifi için de sergilemesini temenni ediyoruz."
TOPLATIDA SORUNLARIMIZI ANLATIRIZ
Başkan Güler'e bir hatırlatmayla cevap veren Aydın, "Ayrıca Samsun Madeni Sanatkarlar Odası tarafından kendilerine bir sorun sıkıntı bildirilmediği açıklamasını yapan sayın başkanımıza cevaben birlikler her yıl en az 1 kere başkanlar kurulu toplantısı düzenlemesi gerektiğini ve bu toplantıda oda başkanları, ilgili üyelerinin sorun ve sıkıntılarını dile getirdiğini hatırlatalım. Böyle bir toplantı düzenlendiğinde davet edildiğimiz taktirde biz sorun ve sıkıntımızı en gür sesle her platformda dile getirdiğimiz gibi orada da dile getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın Elhamdulillah."

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum