Reklam

Başkan Karapıçak:  Cumhur İttifakı olarak daha güzel projelerde hep birlikte olacağız

SAMSUN HABER - MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Samsun menfaatine olacak her türlü projelerde işbirliği yapmaya hazırız.  Cumhur İttifakı olarak daha güzel projelerde hep birlikte olacağız” dedi

Başkan Karapıçak:  Cumhur İttifakı olarak daha güzel projelerde hep birlikte olacağız
17 Kasım 2020 - 14:34
SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı il yönetim kurulu toplantısı İl Başkanı Abdullah Karapıçak başkanlığında il binasında gerçekleştirildi. İl Yönetim Kuruluna hitap eden Karapıçak, kasım ayı içerisinde yaptıkları bir dizi görüşmeye değindi.
PROJELERLE ÖRNEK OLACAĞIZ
Başkan Karapıçak, yaklaşık 40’a yakın projeyi direk muhatapları ile masaya yatırdıklarını ve projelerin sadece Samsun için değil tüm Türkiye’ye yönelik olacağını söyledi. Karapıçak, “Sosyal ve ekonomik kalkınmaya yönelik proje ve stratejilerimizi kurumlar ile görüşürken İlçe Başkanlıklarımızı ziyaret etmeleri için ayrı bir heyet oluşturduk. İl Başkan Yardımcıları Önder Subaş, Osman Teber ve İl Muhasibimiz Yunis Aksu’dan oluşan heyet bu süre içerisinde Asarcık, Ladik, Havza, Kavak, Vezirköprü, Yakakent, Alaçam, Bafra, Tekkeköy ve 19 Mayıs İlçe Başkanlıklarımızı ziyaret ederek, İlçe Yönetim kurulları ile istişare ve planlama toplantısı yapmışlardır. İl Başkanlığının tüm çalışmaları aynı anda İlçe Başkanlıkları ile koordine edilerek planlanacak ve uygulanacaktır” dedi.
MUSTAFA DEMİR’DEN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MHP Yönetim Kurulu toplantısı devam ederken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir İl Kongresi sonrası yeni yönetim kuruluna ve il başkanına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yönetim kurulunu selamlayan Demir, Samsun il ve ilçelerinde yaptıkları ve planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Karapıçak ise, Mustafa Demir'in ziyaretinden çok memnun olduklarını, ilerleyen günlerde Cumhur İttifakı olarak daha güzel projelerde hep birlikte olacaklarını söyledi. 
 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum