Reklam

​​​​​Başkan Akgül'den Korona virüs denetimi

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediye Başkanı Sait Kuzu, Korona virüs ile mücadele kapsamında esnafları denetleyerek, hijyen kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu

​​​​​Başkan Akgül'den Korona virüs denetimi
12 Ağustos 2020 - 09:54

SAMSUN HABER - Salıpazarı İlçesinde 'Sağlık için Hepimiz için' sloganıyla yeni tip Korona virüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında denetim yapıldı.     Salıpazarı’nda Belediye Başkanı Halil Akgül'ün katılımıyla yapılan denetimde, pazar yerleri,lokanta, restoran, kafe, market, berber ve kuaför salonları gibi iş yerleri denetlendi. 
DENETİMLER DEVAM EDECEK
Denetimlerde sosyal mesafeye, maske ve eldiven kullanımına dikkat edilmesi, çalışanların ve müşterilerin ürünlere asgari düzeyde temas etmeleri ve iş yerlerinde hijyen kurallarına uyulması konularında bilgilendirme ve uyarılarda bulunuldu. Belediye Başkanı Halil Akgül, korona virüs salgınına karşı denetimlere devam edeceklerini kaydetti.  Denetimlere İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amiri Vekili Yahya Babayiğit, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adem Osma ve Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Giray Öztürk katıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum