Reklam

Samsun'un parlayan yıldızı Kavak

SAMSUN HABER - Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçenin modern kentleşmeye, sanayileşmeden turizme  birçok alanda ciddi mesafeler kat ettiğini belirterek, Kavak'ın yakaladığı güç birliği ile Samsun’un en hızlı gelişen ilçesi olduğunu söyledi

Samsun'un parlayan yıldızı Kavak
12 Ağustos 2020 - 09:32

SAMSUN HABER - Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçe halkının katılımı sağlayarak geliştirdiği projeleri ortak akılla hayata geçirmeye devam ediyor.  Sarıcaoğlu’nun çalışma anlayışı Kavak'ı son altı yılda Samsun’un en hızlı ve en sağlıklı gelişen ilçesi haline getirdi. Ulaştıkları noktanın sevindirici ama yeterli olmadığını belirten Başkan Sarıcaoğlu, “Gönül Belediyeciliği ile halkımızla el ele ilçemizi daha büyük hedeflere taşıyacağız” dedi.

 
ÇALIŞMAYA DEVAM
İkinci dönem Başkanlığını yaptığı ilçenin bugünden çok daha ileri noktalara ulaşması için dur durak bilmeden çalıştıklarını anlatan Başkan Sarıcaoğlu, “Bugün uyguladığımız çalışma yöntemi sayesinde belki de Samsun’un ışık hızında gelişen tek ilçesi olduk ” diye konuştu.
ORTAK HEDEFE HEP BİRLİKTE
Geleceğin modern ilçesini inşa ettiklerini kaydeden Sarıcaoğlu, aradan geçen 6 yılda Kavak’ın birçok önemli hizmete kavuştuğunu söyledi. Başkanlığı döneminde ilçenin gelecek 100 yıllık içme suyu başta olmak üzere pek çok sorununu ortadan kaldırdıklarını belirten Sarıcaoğlu, “Elde ettiğimiz kazanımlar ile Samsun’un ilçeleri arasında adeta parlayan bir yıldız konumuna geldik. Altyapıdan, sosyal tesislere, 100 yıllık su ihtiyacından, modern kentleşmeye, sanayileşmeden turizme dek birçok alanda ciddi mesafeler aldık. Bugüne kadar ilçemizin gelişmesi için emek ve hizmet veren tüm başkanlarımızı şükranla anıyoruz. Şimdi onların eksik bıraktıklarını tamamlamak ve üzerine yenilerini yapmakta bize nasip oldu. Artık hızlı bir gelişim ve büyüme içindeyiz. Kavak belki de Samsun’un ilçeleri arasında ışık hızıyla gelişen tek ilçe. Yani Kavak artık güçlü ekonomisi, sosyal yaşantısı, bozulmamış fiziki dokusu ve pırıl pırıl yapısı ile örnek alınacak bir kent olma yolundadır. Benim ve çalışma arkadaşlarımın ortak hedefi ise gece gündüz demeden yapacağımız çalışmalar ile bu süreci mümkün olduğunca kısaltmaktır”


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum