Reklam

Yüksel Yıldırım: 'Şampiyonlar Ligi'nde yer almak istiyoruz'

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'u Türkiye'nin Barcelona'sı yapmak istediğini belirterek, "Samsunspor'a şampiyonluklar yaşatmak istiyorum. Avrupa kupaları, hatta Şampiyonlar Ligi'nde yer almak istiyoruz" dedi

Yüksel Yıldırım: 'Şampiyonlar Ligi'nde yer almak istiyoruz'
09 Mayıs 2020 - 13:22

SAMSUN HABER - Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Skorbox Tv'de katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı.  Samsunspor ile ilgili hayallerini paylaşan Başkan Yıldırım, iddialı konuştu. 

HEDEF AVRUPA KUPALARI
Samsunspor ile ilgili çok büyük projelerinin olduğunu kaydeden Başkan Yıldırım, "Söz konusu Samsunspor olduğunda; benim çok büyük hayallerim çok büyük projelerim var. Önce Süper Lig'e çıkmak ve burada kalıcı olmak. Samsunspor artık asansör takım olmayacak. Samsunspor'da başkan olarak kaldığım süre zarfında; söz veriyorum Samsunspor şampiyonluğa oynayan, Avrupa Kupalarına gitmeyi hedefleyen, Türkiye'de ilk 5 takım arasında olmak için çalışacak" diye konuştu. 
TÜRKİYE'NİN BARCELONA'SI OLACAĞIZ
Başkan Yıldırım açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Samsunspor'a şampiyonluklar yaşatmak istiyorum. Avrupa Kupaları, hatta ve hatta Şampiyonlar Ligi'nde yer almak istiyoruz. Samsun'a tanınmış yabancı takımları getirmek istiyoruz. Samsunspor'un ve Samsun'un marka değerini yükseltmek aynı zamanda şehir ekonomisine de bir nebze can katmak istiyoruz. Ben Samsunspor sevgisiyle büyümüş birisiyim. Samsunspor'u Türkiye'nin Barcelona'sı yapmak istiyorum."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum