Reklam

Yücel Uyar: "Normal bir prestij maçıydı"

Samsunspor Teknik Sorumlusu Yücel Uyar, Tuzlaspor maçının ardından, “İki tarafın da ne skor ne de puan amacı vardı normal bir prestij maçıydı.” dedi.

Reklam
Yücel Uyar: "Normal bir prestij maçıydı"
20 Mayıs 2022 - 19:49
Samsun Haber - Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Yücel Uyar, deplasmanda 4-2 kazanılan Tuzlaspor A.Ş. maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Sezonu galibiyetle tamamladıkları için mutlu olduklarını belirten Teknik Direktör Yücel Uyar, “İki tarafın da ne skor ne de puan amacı vardı normal bir prestij maçıydı. Alternatif takımlarla oynadık. Biz de yaklaşık 8 tane performans oyuncumuz, 25 maçın üzerinde oynayan oyuncumuz yoktu. Akademiden az süre almış arkadaşlarla oyuna çıktık. Beklediğimiz gibi gitti. Tuzlaspor 5 değişiklikle dengeyi kurdu diyebiliriz. Ama bizim farkı açabileceğimiz pozisyonlar da oldu. Oraları iyi geçiremedik. Samsunspor’un bu sezonki hastalığı çok gol kaçırmasıydı. Bugün oyuncularımız üzerine düşeni yapmaya çalıştı. Sezon bitti. İnşallah önümüzdeki sezon Samsunspor hedeflerine ulaşır. Bu sene başarmadığımızı önümüzdeki yıl Süper Lig’e çıkarak şehrimizi Samsunsporluları mutlu ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum