Reklam

Vet362 Veteriner Muayenehanesi Samsun'da hizmete girdi

SAMSUN HABER - 5 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla can dostların güvenli adresi Vet362 Veteriner Muayenehanesi, Samsun'un Atakum İlçesi'nde görkemli bir törenle hizmete girdi

Reklam
 Vet362 Veteriner Muayenehanesi Samsun'da hizmete girdi
29 Kasım 2021 - 11:49
SAMSUN HABER - Vet362 Veteriner Muayenehanesi, 5 yıllık tecrübesiyle Ankara'dan sonra Samsun'da açıldı. Atakum İlçesi Körfez Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan Vet362 Veteriner Muayenehanesi, tam teşekküllü bir hastane formatında ve uzman kadrosuyla sevimli dostlarına kapılarını açtı.


TECRÜBE VE UZMAN KADRO İLE TAM TEŞEKKÜLLÜ KLİNİK
Veteriner Hekim Seda Güneş tarafından açılan Vet362, özel ameliyathanesi, banyo duş alanları, 4 özel muayene odası, yoğun bakım ünitesi ile dikkat çekiyor. Klinik hakkında bilgi veren Veteriner Hekim Seda Güneş, "5 yıllık deneyimimiz ile Ankara'dan sonra Samsun'da uzman kadro ve ekipmanlarımızla sevimli dostlarımızın daima yanındayız. 3 katlı kliniğimizde teşhis, tedavi, laboratuvar hizmetleri (hemogram,  biyokimya, ultrason x-ray, yoğun bakım) cerrahi bölüm, ameliyat, banyo -traş, aşı, danışmanlık ve petshop malzemeleriyle tam teşekküllü bir hastane formatında hizmet veriyoruz. Kliniğimizin bahçesinde hasta hayvanlarımız için geniş bir alan da mevcut. Mesleğimizi severek yapıyoruz. Samsunlular can dostlarını gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirler" dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum