Reklam

Vali Kaymak'tan İnternet Gazetecileri Cemiyeti'ne teşekkür belgesi

Samsun Valiliği, 100. yıl kapsamında Samsun’da düzenlenen etkinliklere destek veren Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ne teşekkür belgesi verdi. Cemiyet Başkanı Sedat Öksüzoğlu belgesini, Vali Osman Kaymak’ın elinden aldı

Vali Kaymak'tan İnternet Gazetecileri Cemiyeti'ne teşekkür belgesi
10 Ekim 2019 - 17:31

SAMSUN HABER - Samsun Valiliği Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100. yılı kapsamında Samsun'da düzenlenen etkinliklere destek veren, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ne teşekkür belgesi verdi. Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak pek çok kurumdan destek gördüklerini söyledi. 
KAYMAK’TAN TEŞEKKÜR
Samsun’da basının çok iddialı olduğunu kaydeden Kaymak, “Burada pek çok kurumun destekleri oldu. Basın mensuplarının özverili çabaları oldu. Biz bu yönüyle etkinliklerde görev alan arkadaşlarımıza hatıra olması amacıyla teşekkür belgesi vermeyi düşündük. Bu günde etkinlikleri en iyi şekilde tanıtan, 100. yıl coşkusuna katılan arkadaşlarımıza bu belgeleri vereceğiz. Ben sizlere 100. yıl coşkusuna katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BELGEYİ ÖKSÜZOĞLU ALDI
Samsun Valisi Osman Kaymak, 100. Yılda verdikleri desteklerden dolayı Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu’na teşekkür belgesini takdim etti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum