Reklam

Vali Dağlı: Sahil Güvenlik Komutanlığı övünç kaynağıdır

SAMSUN HABER - Samsun Valisi Zülkif Dağlı, "Sahil Güvenlik Komutanlığımızın uluslararası karasularda barışın tesis edilmesi noktasında yetki ve sorumluluklar kapsamında 7 gün 24 saat gece gündüz demeden gösterdiği başarısıyla aziz milletimizin övünç kaynağı olmuştur" dedi

Vali Dağlı: Sahil Güvenlik Komutanlığı övünç kaynağıdır
18 Kasım 2021 - 12:53
SAMSUN HABER - Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığını ziyaret eden Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Bölge Komutanı S.G. Kd. Alb. Ahmet Bahadır ve birim amirlerinden çalışmalarıyla ilgili brifing aldı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın denizlerde emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması, yasadışı göç ve kaçakçılıkla mücadele gibi birçok görevi sürdürdüğünü belirten Vali Dağlı, “Sahil Güvenlik Komutanlığımız, edindiği teknolojik güç ve donanım ile bugün çevresindeki ülkelere örnek olmakta, uluslararası karasularda da  barışın tesis edilmesi noktasında yetki ve sorumluluklar kapsamında 7 gün 24 saat gece gündüz demeden gösterdiği başarısıyla aziz milletimizin övünç kaynağı olmuştur. Sahil Güvenlik personelimize çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum