Reklam

Vali Dağlı'dan Başkan Demirtaş'a geçmiş olsun ziyareti

SAMSUN HABER - Samsun Valisi Zülkif Dağlı, dün program dönüşü trafik kazası geçiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti

 Vali Dağlı'dan Başkan Demirtaş'a geçmiş olsun ziyareti
13 Ocak 2022 - 12:31
SAMSUN HABER - Samsun Valisi Zülkif Dağlı, program dönüşü trafik kazası geçiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Yeni belediye hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Vali Dağlı’yı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, başkan yardımcılarıyla birlikte karşıladı. İlkadım ilçesi ile ilgili genel değerlendirmenin yapıldığı ziyarette, Başkan Demirtaş, Vali Dağlı’ya  kaza ile ilgili bilgi verdi. 

TRAFİKTE DİKKATLİ OLMALIYIZ
Vali Dağlı'ya teşekkür eden Başkan Demirtaş, "Yaşadığımız talihsiz kazada can kaybının olmaması bizleri sevindirdi. Trafik kazası çok kötü bir olay. İnsanların trafikte hayli dikkat etmesi gerekiyor. Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli. İstediği kadar güvenlik önlemi ile donatılmış olsun, param parça olabilecek bir metal yığınının içinde yolculuk ediyoruz. Kimse ‘yol benim’ de dememeli, kurallara uymalı, trafikte azami dikkatli olmalı. Başta geçmiş olsun dileklerini bizleri ziyaret ederek ileten Samsun Valimiz  Zülkif Dağlı’ya bizzat telefonla arayarak sosyal medya aracılığıyla dualarını ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varsınız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum