Reklam

Ülkücülerden Başkan Sandıkçı ve Rektör Aydın'a ziyaret

Samsun Ülkü Ocakları, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı ziyaret etti

Ülkücülerden Başkan Sandıkçı ve Rektör Aydın'a ziyaret
01 Ekim 2019 - 10:42

SAMSUN HABER - Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar ve yönetimi, ilk olarak Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Sandıkçı’ya görevlerinde başarılar dileyen ülkücüler, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Ülkücüler daha sonra Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı ziyaret etti. Yeni kurulan üniversitenin Samsun’a hayırlı olmasını dileyen Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar, ''Canik ilçesinde bulunan ve bu sene ilk defa öğrenci almaya başlayan Samsun’un ikinci üniversitesi statüsünde bulunan Samsun Üniversitesi’nin şehrimiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Samsun Üniversitesi’nde eğitim gören her öğrenci kardeşimiz buradan mezun olduklarında donanımlı, bilgili ve iş hayatlarında başarılı bireyler olarak toplumdaki yerlerini alacaklardır. Bu vesile ile rektörümüze görevlerinde başarı dileklerimizi sunuyorum. Samsun’umuza ve milletimize bir kez daha hayırlı olsun'' diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum