Reklam

Topaloğlu İmar Barışı hakkında bilgilendirdi

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Çamlıca Mahallesi'nde gerçekleştirilen iftar yemeği programına katıldı

Topaloğlu İmar Barışı hakkında bilgilendirdi
11 Haziran 2018 - 11:09 - Güncelleme: 11 Haziran 2018 - 11:14

SAMSUN HABER - Çamlıca Mahallesi'nde yapımı tamamlanan ve hizmete açılan köy konağı bahçesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelen, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu mahalle sakinleriyle birlikte iftarını açarak, İmar Barışı konusunda bilgilendirme yaptı.

Hükümetin müjdesi olan İmar Barışı konusunda bilgilendirme yapan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” En son İmar Barışının 34 yıl önce çıkarıldığını, uzun zamandır hükümetin üzerinde çalıştığı ve adımının birkaç gün önce atıldığı İmar Barışı ile ilgili başvurular sanal ortamdan e-devlet üzerinden ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden şahsen başvurularak yapılabiliniyor. Ruhsat problemi olan tüm hemşehrilerimize çağrımdır. 31 Ekim 2018'e kadar herkes başvurusunu yapsın" dedi.

Topaloğlu ilçede gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi verirken, planlanan projeler hakkında mahalle sakinlerini bilgilendirdi. Çamlıca Mahalle Muhtarı Metin Yılmaz Çamlıca Mahallesi'ne yapmış olduğu hizmetlerden dolayı başkan Topaloğlu’na mahalle sakinleri adına teşekkürlerini sunarak, plaket takdim etti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum