Reklam
Reklam

Tekkeköy'e spor lisesi müjdesi

SAMSUN HABER - Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Samsunspor stadının altına spor lisesinin yapılması için talimat verdiğini duyurdu

 Tekkeköy'e spor lisesi müjdesi
22 Ocak 2022 - 14:46
SAMSUN HABER - Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ankara'da bakanlar ve milletvekilleriyle bir araya geldi. Başkan Togar, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Samsunspor stadının altına spor lisesinin yapılması için talimat verdiğini açıkladı.
BAKAN TALİMAT VERDİ
Başkan Togar, Samsun'a döndükten sonra Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İlkay Aydın ile görüşerek, ziyarettler hakkında bilgi verdi. Başkan Togar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Yalçınkaya ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz İlkay Aydın ile bir araya gelerek başkentte üç gün süren görüşmelerimizi değerlendirdik. Son derece yoğun geçen bakanlık ziyaretlerimiz sonrasında, Milli Eğitim Bakanımızın talimatlarıyla Samsunsporumuzun stadının altına planladığımız spor lisesinin yapılması için gerekli çalışmaları başlatacağımız müjdesini paylaşıp istişarelerde bulunduk."


BAŞKAN TOGAR'DAN KÖKTAŞ'A TEŞEKKÜR

Başkan Togar, 3 gün süren ziyarette AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş'la görüşerek, Köktaş'a teşekkür etti. Togar, "Üç gündür yoğun geçen Ankara ziyaretinde ilçemiz adına yürüttüğümüz tüm projelerin yapımı ve finansmanı konusunda ilgili tüm bakanlıklarımız ile olan görüşmelerde bizleri bir an bile olsun yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş’a en kalbi şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum