Reklam

TEGİAD Çarşamba GİAD'ı ağırladı

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği yöneticileri, Terme Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği'ni ziyaret etti.

TEGİAD Çarşamba GİAD'ı ağırladı
19 Kasım 2019 - 00:44

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği Başkanı Sercan Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri, Terme Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği'ni ziyaret ederek Başkan Mustafa Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Bölgede bulunan genç iş adamlarının birlik ve beraberik içinde olması gerektiğini vurgu yapılan ziyarette konuşan TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi, ''Bölgemizin aktif genç iş insanları derneklerinden Çarşamba Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı sayın Sercan Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri misafirimiz oldu. Bölgemizdeki iş dünyasının sorunlarını ve çözümlerini konuştuk. Dernekler arası iletişimimiz ve birlikteliklerimiz devam edecek'' dedi.

ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak ise iki derneğin bir araya gelmesinden dolayı memnun olduklarını belirterek, ''İki komşu ilçede faaliyet gösteren genç iş adamları olarak birlik ve beraberliğe önem veriyoruz. Geliştirilen bu birlikteliklerin her iki ilçeye faydalı olacağını düşünüyoruz. Bundan sonra ilişkilerimiz artarak devam edecek'' dedi.

Ziyarette ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak, ziyaret anısına TEGİAD Başkanı Mustafa Çlebi'ye bir plaket hediye etti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum