Reklam

Survivor'da Sercan ve Nisa'nın not bilmecesi

SAMSUN HABER - Survivor 2020'de elemenin yanı sıra Nisa ve Sercan arasındaki gerilim de gündem oldu. Nisa’nın adını söyleyen Sercan, intikam alıyor cevabı duyunca, “Benim de bir gururum var. Elimde notlar var. Bunları açıklayacağım” dedi

Survivor'da Sercan ve Nisa'nın not bilmecesi
24 Haziran 2020 - 09:35

SAMSUN HABER - Survivor 2020'de Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı’na aşkını itiraf etmiş, Nisan’dan ret cevabı almıştı. Olaylar tam duruldu derken, Sercan’ın konseyde Nisa’nın adını söylemesiyle yeniden alevlendi. ‘İntikam alıyor’ diyen Nisa’ya, Sercan ‘Benim de bir gururum var. Hiçbir şey tek taraflı değil, cebimde bana yazdığı notlar var’ diye cevap verdi. Sercan Yıldırım, Nisa’dan gelen notlarda neler yazdığını açıkladı. İşte o notlar…

ZARAR GÖRMESİNİ İSTEMEDİM AMA

İkinci dokunulmazlığı alan Sercan, konseyde Nisa’nın adını vermiş ve aldığı cevap karşısında şok olmuştu.  Sercan konuyla ilgili: "Enteresan bir cevapla karşılaşmıştım. O sıra cevap vermek istedim ama sakin kalmayı tercih ettim. Şu ana kısmetmiş. En başından bugüne kadar birçok şey yaşandı. Hep koruyucu ben oldum ona karşı. İstemediği bir şeyi yapsın istemedim. Zarar görmesini istemedim ama zarar gören ben oldum" sözlerini kullanmıştı.

CEBİMDE NOTLAR VAR

Nisa'nın kendisine notlar yazdığını belirten Sercan'ın "Notlar da var cebimde göstermek de isterim ama gerek yok, herkes bilsin. Keşke kapansaydı. Bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi istememiştim. Söyleyeceklerim bu kadar.

 

NİSA'DAN NOT AÇIKLAMASI

Yaşanan gerilimin ardından Nisa, Survivor 2020'nin 116. bölümünde "İntikam" sözlerine açıklık getirdi ve Survivor Sercan'a yazdığı notları açıkladı. Sercan Yıldırım'a yazdığı notları anlatan Nisa, ''Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım. Evrim'in doğum gününü nasıl kutladıysam ona Hindistan cevizi vermiştim. Cemal Can'ın doğum gününü nasıl kutladıysam kocaman bir tablo yaptım. Onun doğum gününü de o şekilde kutladım. Kağıda ''Doğum günün kutlu olsun'' yazdım. O kadar, hiçbir şey yok'' dedi.

HİÇBİR ŞEY TEK TARAFLI OLMADI

Sercan ise: “Olaylar kapanmışken tekrar alevlendirmeyi şu an o başlattı. Sonuçta benim de bir erkeklik gururum var, bir duruşum var. O yüzden bu duruşumu bozmamak adına açıklama gereği duyuyorum. Birkaç not yollamıştı bana doğum günümle alakalı ve duygusal bir paylaşım adına. Akşam oyununda çok oluyordu bu, dolunay olduğunda ayın çıktığı zaman... Birbirimize baktığımız anlarda hep gökyüzüne, dolunaya bakıyorduk. Gökyüzünü temsilen bir ay çizmişti. Hep bakışmalarımız o yönde oluyordu hani beni düşün gibisinden. Gizli buluştuğumuzda da bunu söylemişti. Burada da doğum günü mesajı var. Çok güzel çizilmiş bir yazı. Ben hiçbir zaman platonik bir şey yaşamadım. Hiç kimseye karşılığını alamayacağım şekilde yaklaşmadım. Herkes bilsin ki hiçbir zaman tek taraflı olmadı hiçbir şey.”

 

 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum