Reklam

Survivor'da Cemal Hünal Survivor'dan diskalifiye oldu

SAMSUN HABER - Survivor Ünlüler takımda yarışan Cemal Hünal, sağlık durumlarından dolayı diskalifiye oldu

Survivor'da Cemal Hünal Survivor'dan diskalifiye oldu
22 Ocak 2021 - 10:05
SAMSUN HABER - Survivor 2021'nin son bölümünde oyuncu Cemal Hünal yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı acil durum konseyinde yaptığı açıklamada Hünal'ın sağlık durumlarından dolayı Survivor'a devam etmesinin mümkün olmadığını duyurdu. 

Survivor'da acil durum konseyini ilk kez toplayan Acun Ilıcalı,  "Kötü bir haber konseyi değil bu. Konumuz yarışmacılarla alakalı. Cemal'in fiziksel olarak Survivor performansı sırasında bazı problemleri oldu. Bu problemleri 10 gündür doktorumuz inceliyor. Bunun sonunda da son üç gündür önce 'sarı alarm' dedi, sonra 'çok iyi görmüyorum. Bugün itibarıyla geldiği durum açıkçası pozitif değil. Bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Ben riskten korkmam ancak risk almadığım şey yarışmacılarımızın sağlığı, Cemal Hünal'ın Survivor'a devam etme şansı bulunmuyor."

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Konseyde açıklama yapan Cemal Hünal, "Çok erken oldu. Ben arkadaşlarımı bırakmaya hiç hazır değilim. Adayı da bırakmaya hazır değilim. Burada geçirdiğim bir günü hiçbir zaman unutmayacağım. Çok iyi arkadaşlar kazandım. Çok değerli bir ekiple tanıştım. İnsanlar hakkında çok şey öğrendim" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum