Survivor'da 3 eleme adayı da belli oldu

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor'da 3 eleme adayı da belli oldu. Dün akşam ki dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan Yıldırım, 3. eleme adayı olarak Yasin'in adını verdi. Böylelikle Berkan, Sercan ve Yasin eleme adayları oldu

Survivor'da 3 eleme adayı da belli oldu
07 Temmuz 2020 - 10:24

Survivor’da final adım adım yaklaşırken heyecan da artıyor. Survivor’da dün akşam haftanın 3. eleme adayı da belli oldu. Bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununun ikisini Sercan Yıldırım, birini ise Cemal Can Canseven kazandı.
ADAYLAR BELLİ OLDU
 İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, birinci eleme adayı olarak Berkan'ı gösterdi. İkinci dokunulmazlığı kazanan Cemal Can ise  ikinci eleme adayı olarak Sercan'ın ismini verdi. Dün akşam ki bölümde Elif ile kıyasıya yarışan Sercan, üçüncü dokunulmazlığı kazandı. Sercan ada konseyinde üçüncü eleme adayı olarak Yasin'i gösterdi. Böylelikle finale sayılı günler kala eleme adayları, Berkan, Sercan ve Yasin oldu. 

SURVİVOR FİNALİNDE BİR İLK
Acun Ilıcalı Survivor 2020 finalinin nasıl olacağını açıkladı. Survivor finalinde son 4'e kalan yarışmacıların Dominik'teki oyunları canlı olarak yayınlanacak ve oyundan sonraki konseyde canlı olacak. Konseyde 1 yarışmacı elendikten sonra, 3 yarışmacı yüzleşmeye çıkacak. 3 yarışmacı yapılacak bağlantıyla eski yarışmacılarla buluşacak. 3 yarışmacının oylamasının yaşanacağı konseyden sonra, bir canlı yayında Survivor'da son 2'ya kalan yarışmacı belirlenecek. Bu Survivor tarihinde ilk kez olacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum