Reklam

SUAT KILIÇ SAHALARA DÖNDÜ

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Eskişehir Odunpazarı İlçe Kongresi’ne katılarak siyasete tam anlamıyla geri döndü.

SUAT KILIÇ SAHALARA DÖNDÜ
18 Ekim 2020 - 21:14
Samsun’da 3 dönem milletvekilliği, bir dönem AK Parti Grup Başkanvekilliği ve bir dönem de Gençlik ve Spor Bakanlığı yapan Suat Kılıç, 5 yıl aradan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek siyasete dönüşün ilk sinyalini vermişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyareti gündeme bomba gibi düşen Suat Kılıç’ın hangi görev alacağı ise o günden itibaren siyasi kulislerde en çok merak edilen konular arasında. Ziyaretin ardından Samsun’da da bir dizi ziyaretler bulunan Suat Kılıç, bugün AK Parti’nin Eskişehir Odunpazarı 5. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı.


Suat Kılıç sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “AKPARTİ Eskişehir Odunpazarı 5.Olağan İlçe Kongresi’ne katıldım. Maske, mesafe, temizlik kurallarına harfiyen uyulan kongrede teşkilatımızı diri ve istekli gördüm. Tekrar ilçe başkanlığına seçilen meslektaşım Av.Ali Acar’ı tebrik ederim… @akparti @rterdogan @ekandemir34” mesajını verdi.

Kongreye katılan Suat Kılıç, böylelikle siyasete kesin dönüş yapmış oldu.  


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum