Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SEYMEN VE FEYZULLAHOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Samsun'da Uzman Çocuk Doktoru Yusuf Kemal Çağatay Seymen ile Yüksek Harita Mühendisi Dilara Feyzullahoğlu düzenlenen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi.

SEYMEN VE FEYZULLAHOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
04 Aralık 2022 - 13:15 - Güncelleme: 04 Aralık 2022 - 13:24
Reklam
Reklam
Reklam
Beşyıldız Peynircilik Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun'un tanınmış mali müşavirlerinden Mustafa Seymen ile Hatice Seymen'in biricik oğulları Uzman Çocuk Doktoru Yusuf Kemal Çağatay Seymen, Emine-Turgay Feyzullahoğlu çiftinin kızları biricik kızları Yüksek Harita Mühendisi Dilara ile evlenerek mutluluğa yelken açtı.


Pamira Palace Düğün Salonu'nda çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen nikah töreninde, genç çiftin nikahlarını Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı kıyarken, şahitliklerini ise İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Buse Şahin ve Hüseyin Bacak yaptı. 


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş genç çifte mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanlarını teslim etti. Nikah sonrası Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, genç çiftin evliliklerinin Kuran-ı Kerim üzerine olması temennisiyle Kuran-ı Kerim hediye ettiler.


Beşyıldız Peynircilik Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun'un tanınmış mali müşavirlerinden Mustafa Seymen, çocuklarının hayatlarının en önemli gününde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederek, "Düğünümüze uzaktan yakından iştirak eden tüm dostlarımıza, sevenlerimize, iş çevremize, siyasi büyüklerimize, bürokrasiye ve gelemeyip tebriklerini ileten arkadaşlarımıza, bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ve şükranlarımızı iletiriz" dedi.
 
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum