Reklam

Şarkıcı Layda'nın klibine Samsunlu yönetmen imza attı

Şarkıcı Layda'nın yeni şarkısı Hesabım Var'ın klibini,  Samsunlu ünlü fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Rıdvan Uzun çekti. Korona virüs sebebiyle sanatçının evinde çekilen klip ve şarkı büyük beğeni aldı

Şarkıcı Layda'nın klibine Samsunlu yönetmen imza attı
25 Nisan 2020 - 20:06

Karantina günlerinde canlı yayınları ile müzikseverlere konserler veren şarkıcı Layda, sözü ve bestesi kendisine, aranjesi Can Martinov’a ait olan Hesabım Var adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Şarkının klibini Samsunlu ünlü fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Rıdvan Uzun çekti.  Rıdvan Uzun’un üstlendiği klibin çekimleri  Covid-19 sebebiyle sadece iki kişilik bir ekiple Layda’nın evinde çekildi. 
LAYDA'DAN RIDVAN UZUN'A TEŞEKKÜR
Layda, Hesabım Var adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın sevincini yaşadığını belirterek, "Sözü ve müziği bana ait şarkımın yüreklere dokunacağının hissediyorum, özellikle klibimi çeken hem menajerim hem arkadaşım olan Rıdvan Uzun’a çok teşekkür ediyorum’" dedi.
KLİP DOĞAL HALLER İLE ÇEKİLDİ
 Layda, çekimlerde makyöz ve kuaföre bile gerek duymadığını kaydederek, "Günümüz kliblerinde abartılı makyaj ve pahalı kostümlerle bambaşka insanlar izliyoruz. Kadınların doğal halleriyle de kendilerini güzel hissedebileceklerini gösteren bir klip çektik. Doğal kadın, güzel kadındır" ifadelerini kullandı. 

TIKLA İZLE
https://www.youtube.com/watch?v=Ii1ZyfqrwE8


YORUMLAR

  • 0 Yorum