Reklam

Samsunspor'un 55. yılı büyük bir coşku ile kutlanacak

SAMSUN HABER - Samsunspor Taraftar Grupları, havai fişekler ve kırmızı meşalelerle, Samsunspor’un 55. yılını kutlamaya hazırlanıyor

Samsunspor'un 55. yılı büyük bir coşku ile kutlanacak
26 Haziran 2020 - 14:55

SAMSUN HABER - Samsunspor’un 55. yılı büyük bir coşku ile kutlanacak. Samsunspor Taraftar Grupları, 55.yıl kutlamaları için Yılport Samsunspor ile ortak etkinliğe imza atacak.

YER GÖK KIRMIZI OLACAK

Samsunspor Taraftar Grupları’ndan yapılan açıklamada kutlama etkinliklerine havi fişekler ve meşaleler eşlik edeceği kaydedildi. Etkinlikler 30 Haziran 2020 Salı günü saat 20:55'te Nuri Asan Tesislerinden atılan havai fişekler ile başlayacak. Tüm Samsunluların katılacağı kutlamada, Nuri Asan tesislerinde 20:55'te gelen işaret sonrası evlerin çatılarından, balkonlardan, sokaklardan, sitelerin bahçelerinden kırmızı meşaleler yanacak.

TÜM SAMSUNLULAR DAVETLİ

Samsunspor Taraftar Grubu’ndan yapılan açıklamada, “30 Haziran 2020 Salı Günü Saat 20:55'te Nuri Asan Tesislerinden atılan Havai fişekler ile kutlamalarımız başlıyor. Samsun'un her mahallesi, her ilçesi kutlamalara katılabilecek. Nuri Asan tesislerinde 20:55'te gelen işaret sonrası evlerimizin çatılarından, balkonlarından, sokaklarımızdan, sitelerimizin bahçelerinden kırmızı meşale yakacağız. Bu esnada şehrin stratejik noktalarından dijital kamera ve drone ile kayıt alınacaktır. Meşaleler kırmızı olmak zorundadır. Tüm Samsunspor taraftarlarını, çektiği videoları ve resimleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak 55.yıl kutlamalarına iz bırakmaya davet ediyoruz.”

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum