Reklam

SAMSUNSPOR'DAN FARKLI PROVA!

Yılport Samsunspor,  Misli.com 3'üncü Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor ile yaptığı hazırlık maçını 3 – 0 kazandı

SAMSUNSPOR'DAN FARKLI PROVA!
17 Ocak 2021 - 18:49
2'inci yarı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Samsunspor, ilk ciddi sınavını Fatsa Belediyespor'a karşı verdi. Samsunspor, Misli.com 3'üncü Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor ile yaptığı hazırlık maçını 3 – 0 kazandı.


AÇILIŞ SAVİCEVİÇ'TEN
Sahaya Nurullah Aslan, Caner Arıcı, Kevin Boli, Yalçın Kılınç, Kerem Can Akyüz, Edwin Gyasi, Brica Dja Djedje, Vukan Savicevic, Burak Çalık, Gökhan Karadeniz ve Nadir Çiftçi 11’i ile çıkan Kırmızı-Beyazlılar, ilk yarıyı Vukan Savicevic’in attığı golle 1 – 0 önde tamamladı.


2'NCİ YARI BAŞKA KADRO
Kırmızı-Beyazlılar, 2'nci yarıda ise bambaşka bir kadro ile mücadele etti. Ahmet Altın, Furkan Köse, Guido Koçer, İlyas Kubilay Yavuz, Erhan Kartal, Erkam Reşmen, Gökhan Alsan, Rahman Buğra Çağıran, Enes İslam İlkin, Ferhat Çulcuoğlu, Veli Çetin ve Oğuz Gürbulak oyua dahil olurken Samsunspor maçı Kevin Boli ve Oğuz Gürbulak’ın golleri ile 3 – 0 kazandı.

Fatsa Belediyespor ise sahaya Kadir Balcı, Bilalcan İner, Enver Yıldız, Gökhan Açıkgöz, Yiğit Köse, Emre Usta, Muhammed Burak Çelik, Onur Hafızoğlu, Mehmet Seçme, Tevfik Doğukan Pala ve Fatih Arat 11’i ile çıktı. Rakip takımda 2'nci yarı Abdullah Çiçek, Emrah Günaydın, Doğukan Bulut, Kemal Bolat, Mertcan Yener, Furkan Tokbaş, İsmail Bulut, Hacı Şükrü Çiçek ve Ömürcan Çavuşoğlu oyuna dahil oldu.

Maçı Erdem Mertoğlu, Eray Pınar, Coşkun Yalçın yönetti. Dördüncü hakem olarak ise Berkay Yavuz görev aldı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum