Reklam

SAMSUNSPOR'DAN ERTUĞRUL SAĞLAM KONUSUNDA AÇIKLAMA

Samsunspor Kulübü eski teknik sorumlu Ertuğrul Sağlam konusunda gündeme gelen konularla ilgili bir açıklama yaptı.

SAMSUNSPOR'DAN ERTUĞRUL SAĞLAM KONUSUNDA AÇIKLAMA
07 Ekim 2021 - 17:43
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi,

''Samsunspor Futbol Takımımızın eski teknik sorumlusu Sayın Ertuğrul Sağlam ile kulübümüz arasında devam etmekte olan hukuki süreç hakkında medyada paylaşılan ifadeler maalesef doğruları yansıtmamaktadır.

Söz konusu süreçle hiçbir şekilde ilgisi olmayan üçüncü şahısların, kamuoyu algısını çarpıtmak üzere yaydıkları yanlış bilgilere itibar edilmemesini, büyük Samsunspor camiasından rica ediyoruz.

Samsunspor kulüp çalışanlarının Sayın Ertuğrul Sağlam’a karşı ayartıldığı iddiası, asılsız ve vahim bir iftiradır. Sportmenliği ve centilmenliği ana ilke edinmiş Samsunsporumuzun ne köklü geleneklerinde ne de bürünmüş olduğu kurumsal yapıda bu gibi usulsüz faaliyetlere yer yoktur.

Üçüncü şahısların, kulübümüze yönelik iftiralarına karşı hukuki haklarımızı saklı tutmaktayız. Sayın Ertuğrul Sağlam ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. arasında devam etmekte olan hukuki süreç sonuçlandığında, gerekli açıklamalar, kulübümüzün resmi duyuru kanallarından kamuoyu ile paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.''

YORUMLAR

  • 0 Yorum