Reklam

Samsunspor'dan Emin Kar açıklaması 'Tören yapmak mümkün olmadı'

SAMSUN HABER -Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu, yaşamını yitiren eski kulüp başkanı Emin Kar'ın ardından Başkan Yıldırım'ın talimatlarıyla tören yapmak istediklerini ancak yapamadıklarını açıkladı

 Samsunspor'dan Emin Kar açıklaması 'Tören yapmak mümkün olmadı'
20 Ekim 2021 - 22:55
SAMSUN HABER - Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Samsunspor'un eski kulüp başkanı Emin Kar ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Emin Kar'ın ardından Başkan Yıldırım'ın talimatlarıyla kulüp tesislerinde tören yapmak istediklerini ancak tüm girişimlere rağmen tören yapamadıkları kaydedildi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kulübümüz efsane isimlerinden, eski kulüp başkanımız Sayın Emin Kar’ın cenaze törenine ilişkin gerçekle alakası olmayan haber ve yorumlar üzerine bir açıklama yapılması zaruri hale gelmiştir. Cenaze haberini aldığımız sabah saatlerinden itibaren gerek dernek yönetimi gerek Futbol A.Ş. yetkililerimiz tarafından harekete geçilmiş, kulüp tesislerimizde tören yapılması konusunda yurt dışında bulunan Başkanımız  Yüksel Yıldırım'ın da bilgisi ve talimatıyla gerekli tüm hazırlıklar yapılmış, temaslar sağlanmıştır. Ancak tüm girişimlerimize rağmen kulüp tesislerinde tören yapmak maalesef mümkün olmamıştır.
Merhum başkanımıza duyduğumuz saygı gereği, yeni polemiklere yol açacak şekilde bu durumun nedenlerini konuşmanın hiç kimseye faydasının olmadığını belirtmek isteriz.
Art niyetli, vicdansızca yapılan haber ve yorumları kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz. Bilinmelidir ki büyük kaptanımız, başkanımız Sayın Emin Kar’ın adı en müstesna yerde adına yakışır bir şekilde ebediyen yaşatılacaktır. Bu vesileyle bir kez daha başkanımızı rahmetle anıyor başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine, camiamıza başsağlığı diliyoruz."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum