Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Samsunlu Balkan göçmenlerinden  Ata'ya ziyaret

SAMSUN HABER - CHP Samsun İl Başkanlığı Balkan Masası, Mübadelenin Yüzüncü yılında Balkan göçmeni mübadilleri Anıtkabir'e götürdü

 Samsunlu Balkan göçmenlerinden  Ata'ya ziyaret
30 Ocak 2023 - 16:44
Reklam
Reklam
Reklam
SAMSUN HABER - CHP Samsun İl Örgütü Balkan Masası Mübadelenin 100.Yıl Anma Programları kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun davetlisi olarak düzenlenen program kapsamında Ankara'ya götürüldü. Ankara'da ek ziyareti Anıtkabir'e yapan hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü'nün müzeye dönüştürülen pembe köşkü gezdi ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Balkan göçmeni Samsunlular programlarına Balkan Masası Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Milletvekilleri ve Balkan Masası Samsun Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özkök eşlik etti.
HEP DAYANIŞMA İÇİNDEYİZ
CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, “Hemşerilerimizle biz seçim dönemlerinde değil yıllardır acı günde, tatlı günde, zor zamanlarda, güzel zamanlarda hep dayanışma içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Büyük göçün mübadelenin 100.yılında da hemşerilerimize Ankara programı düzenledik. Biz her daim mübadil hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum