Reklam

Samsun Valiliği Basın Müdürlüğü  emektarı Yılmaz Kılıç'a veda

Samsun Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç, emekliye ayrıldı. Mesai arkadaşları ise Kılıç için veda yemeği düzenledi

 Samsun Valiliği Basın Müdürlüğü  emektarı Yılmaz Kılıç'a veda
05 Ekim 2019 - 11:16

SAMSUN HABER - Emekliye ayrılan Samsun Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç için veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine, İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis, kısa bir süre önce görev değişikliği nedeniyle Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı emrine atanan eski İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay ve eşi ile personel ve aileleri katıldı. 
MECLİS’TEN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis, emekliye ayrılan Kılıç'a yeni hayatında sağlık ve mutluluk temennisinde bulunarak, ‘Emekli olan personelimiz görevini özverili çalışması ile tamamladı. Bugüne kadar kurumumuza yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, ileri ki yaşantısında ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum" dedi.  Kılıç ise, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ailesinden ayrılıyor olmanın kendisi için çok zor olduğunu ifade ederek, katılımlarından dolayı mesai arkadaşlarına ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.
İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis,  Kılıç’a plaket ve hediyelerini takdim etti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum