Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Samsun'un iç kesimlerine kar uyarısı

SAMSUN HABER - Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre Samsun'un batısının yer yer yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyılarda yağmur, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor

 Samsun'un iç kesimlerine kar uyarısı
03 Şubat 2023 - 10:08
Reklam
Reklam
Reklam
SAMSUN HABER - Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, Çorum çevreleri ile Kastamonu ve Samsun'un batısı, Sinop ve Amasya'nın kuzeybatısı, Ordu'nun doğusu ve Tokat'ın güney kesimlerinin yer yer yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyılarda yağmur, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İç kesimlerde buzlanma ve don olayı beklenmektedir.


Hava sıcaklığında, önemli bir değişiklik beklenmiyor. Rüzgarın, güney ve batılı yönlerden hafif yer yer orta kuvvette esmesi bekleniyor.

DENİZ UYARISI
 Batı Karadeniz’in doğusunda (Kastamonu-Sinop) rüzgarın, yarın (Cuma) sabah saatlerinden itibaren batı ve güneybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/saat) fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın, akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenmektedir.
Samsun:Parçalı ve çok bulutlu, yarın sabah saatlerinde yağmurlu, 10
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum