Reklam

Samsun Milletvekili Yaşar'a önemli görev 

SAMSUN HABER - İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı

Samsun Milletvekili Yaşar'a önemli görev 
29 Haziran 2020 - 13:51

SAMSUN HABER - İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılı görevine atanan Bedri Yaşar, ülke yönetiminde yerinden yönetimin önemine vurgu yaparak; İYİ Parti'nin Millet İttifakı ile yerelde yakaladığı başarıyı, ülke yönetimine talip olduklarında da yakalayacaklarını ifade etti.
MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ
Genel Başkan Meral Akşener'e teşekkür eden Milletvekili Yaşar, "Öznesi insan olan, insana hizmet olan belediyecilik hizmetleri konusunda değerli başkanlarımızın kısa sürede kat ettiği mesafe ortadadır. Özellikle virüs salgını sürecinde yüreklere dokunan, çaresiz insanlara çareler üreten değerli belediye başkanlarımızı bu vesile ile bir kez daha tebrik etmek istiyorum. İYİ Parti ile belediyeler iyi oldu ve bunu halkımız gördü. Bu ivme ve başarı bizi ülke yönetimine de taşıyacaktır. Bu konuda en ufak tereddüdümüz bulunmamaktadır. Aynı kararlılık ve azimle iyilik için, iyiler için mücadeleye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum