Reklam

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit: Kısa bir mola zamanı

 Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, "Dönem boyunca gösterdiğiniz çabanın bir belgesi olan karnelerinizden hareketle eksiklerinizi belirleyip kendinizi yenileyeceğiniz kısa bir mola zamanı. Her kitap yeni bir dünyadır; hepinize farklı dünyaların kapılarını kitaplar ışığında araladığınız, huzurla geçireceğiniz bir tatil diliyorum" dedi

Reklam
Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit: Kısa bir mola zamanı
20 Ocak 2022 - 16:16
SAMSUN HABER -  Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 21 Ocak Cuma günü sona erecek olan 2021-2022 eğitim-öğretim yılının birinci dönemi öncesi öğrenci, öğretmen ve velilere seslendi.
Eğitimin temel merkezinin okul olduğunu kaydeden Müdür,"Sağlık açısından tüm önlemlerimizi alarak başladığımız    2021 - 2022 eğitim öğretim yılımızın birinci dönemini tamamlıyoruz. Öğrencilerimizi çağın yeterliliklerine göre yetiştirmeye gayret gösterirken çeşitli projeler, materyaller ve etkinliklerle öğretmenlerimize ve öğrencilerimize destek olmaya çalışıp; sorgulayan, araştıran, bireysel farklılıklarının bilincinde ve özgüveni yüksek bireyler olması konusunda öğrencilerimize yol göstermeyi amaçlıyoruz. Sevgili Öğrenciler, sizler bizim güçlü yarınlarımızsınız. Karne heyecanınızı tüm kalbimle paylaşıyor, hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Dönem boyunca gösterdiğiniz çabanın bir belgesi olan karnelerinizden hareketle eksiklerinizi belirleyip kendinizi yenileyeceğiniz kısa bir mola zamanı. Her kitap yeni bir dünyadır; hepinize farklı dünyaların kapılarını kitaplar ışığında araladığınız, huzurla geçireceğiniz bir tatil diliyorum. Varlığınızla renklenen okullarımızda heyecanla sizleri bekliyor olacağız."


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum