Reklam

Samsun hafta sonu yağışa teslim

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre Samsun'da  sabah ve öğle saatlerinde il genelinin, gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde doğu kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak  yağış bekleniyor

Reklam
 Samsun hafta sonu yağışa teslim
06 Ağustos 2022 - 09:02
Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'nden alınan son tahminlere göre, bölge genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu geçeceği, Samsun, Sinop, Ordu ve Kastamonu çevreleri ile Çorum'un batı kesimlerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Samsun'da  sabah ve öğle saatlerinde il genelinin, gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde doğu kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak  yağış bekleniyor. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmezken, rüzgarın genellikle kuzey ve kuzey doğulu yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette esmesi bekleniyor.


Samsun: Parçalı ve çok bulutlu, bugün sabah ve öğle saatlerinde il genelinin, gece ve yarın (Pazar) sabah saatlerinde doğu kesimleri yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. 28 derece. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum