Reklam

Samsun Haber - Survivor 2020'nin şampiyonu belli oldu

SAMSUN HABER - Survivor'da 2020'de dün gece Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasında yaşanan şampiyonluk yarışının kazanan ismi belli oldu.5 ay süren mücadelede Cemal Can Canseven adını şampiyonların arasına yazdırdı

Samsun Haber - Survivor 2020'nin şampiyonu belli oldu
15 Temmuz 2020 - 10:01

SAMSUN HABER - Ekranların sevilen yarışması Survivor 2020'de şampiyon belli oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2020 şampiyonunu açıklamadan önce finalistler Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasında geçen oylamada farkın oldukça yakın olduğunu vurguladı. Ilıcalı, "2 dakika önce aldığım habere göre oylamada aranızdaki fark yüzde 5'ten az. Turabi ile Merve Aydın arasındaki finalden sonraki en denk mücadele" ifadelerini kullandı. Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasında çekişmeli SMS oylamasının ardından Acun Ilıcalı, kazanan ismi açıkladı. 

ŞAMPİYON CEMAL CAN CANSEVEN

Survivor 2020'in şampiyonu Cemal Can Canseven oldu. Gözyaşlarına boğulan Cemal Can Canseven, "Burada iki kazanan var. Hayalim gerçek oldu. Tek bir şey söyleyeceğim hayallerinizin peşinden gidin. Hayat çok kısa birbirinizin kalbini kırmayın" dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum