Reklam

samsun haber - Samsunspor Başkanı yine çok kızdı

SAMSUN HABER - Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, "Samsun'da bilen bilmeyen konuşuyoruz. Arkamdan konuşanlar, yüzüme konuşun" dedi

samsun haber - Samsunspor Başkanı yine çok kızdı
09 Ocak 2021 - 17:16 - Güncelleme: 09 Ocak 2021 - 17:22

SAMSUN HABER - Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, bugün sosyal medya hesabından yine zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Samsun'da bilen bilmeyen konuşuyoruz. Arkamdan konuşanlar, yüzüme konuşun" dedi.

ARKADAMDAN KONUŞUP
BESTE YAPANLAR...
Ünlü Alman Diktatör Hitler'in propaganda bakanı Goebbels'in, “Yeterince büyük bir yalan söyler ve sürekli tekrar ederseniz, sonunda halk buna inanır" hatırlatmasında bulunan Yüksel Yıldırım, şöyle devam etti: Malesef Samsun'da da durum böyle olmaya başladı ve bilen bilmeyen herkes konuşuyor ve inanıyor. Bu durumdan en çok benim ve takımıdaki oyuncuların ve de Hoca'nın canı yanıyor...Arkamdan konuşup beste yapanlar, hadi bakalım şimdi yüzüme konuşun DÜET yapalım!

SİZE İNAT, ŞAMPİYON YAPACAĞIM!
Size inat bende bu Samsunspor'u öyle böyle Şampiyon yapacağım. Su akar yolunu bulur.  Beni daha yeni tanımaya başlıyorsunuz. Hayatım boyu hep savaştım ve kazandım. İnananların hikayesi mutlu biter."

Başkan Yüksel Yıldırım, dün de yine sosyal medya hesabından, "Akıllılar toplanınca toplam akıl artmaz, aptallar toplanınca toplam aptallık artar" sözünü paylaşmıştı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum