Reklam

samsun haber - OMÜ'den Online Üniversite Tercih Fuarı

SAMSUN HABER - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kovid-19 tedbirleri kapsamında Online Üniversite Tercih Fuarı'nda üniversite adaylarıyla buluşuyor

samsun haber - OMÜ'den Online Üniversite Tercih Fuarı
28 Temmuz 2020 - 11:43

SAMSUN HABER - Covid-19 salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında fiziki fuarların yapılamadığı bir ortamda Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), online fuarlarda üniversite adaylarıyla bir araya geliyor. Bunlardan biri de Türkiye genelinde gerçekleştirilen “Online Üniversite Tercih Fuarı”nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi de yerini aldı. EKET Fuarcılık tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile Türkiye’nin en gelişmiş sanal fuar yazılımı kullanılarak gerçekleştirilen Online Üniversite Tercih Fuarı (online.unitercih.com) 28 Temmuz ile 9 Ağustos arasında üniversite adaylarının ziyaretine açık olacak.


ÜNİVERSİTELER İLE CANLI MESAJLAŞMA VE VİDEOLU GÖRÜŞMELER YAPILABİLECEK
Fuar boyunca aday öğrenciler sanal üniversite stantlarını ziyaret ederek, üniversiteler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecek, üniversite temsilcileri ile online mesajlaşma ve videolu görüşmeler yapabilecekler. Uzman eğitimciler ve akademisyenlerin canlı seminerlerine katılarak bilgi alabilecekler.
SANAL FUAR DENEYİMİ
Fuarın gerçekleşeceği sanal sistem Türkiye’de henüz benzeri olmayan ve Dünya’da ise ender rastlanan bir formatta özel olarak tasarlandı. Öğrencilerin çok da yabancı olmadığı mobil oyunlardan esinlenerek geliştirilen sistem 3 boyutlu grafikleri ile tüm cihazlarda kullanılabilecek. Aynı zamanda daha gerçekçi ve etkileyici bir online fuar deneyimi için Android ve IOS uygulamaları da indirilebilecek.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum