Reklam

Samsun Haber - Muhtarlar Mustafa Öztürk ile devam dedi

Samsun Haber - Samsun İli Muhtarlar Derneği'nde yapılan genel kurulda Mustafa Öztürk yeniden başkan seçildi.

Samsun Haber - Muhtarlar Mustafa Öztürk ile devam dedi
01 Aralık 2019 - 12:30

Samsun İli Muhtarlar Derneği'nin 8. Olağan Genel Kurulu, Çadır Restoran'da, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk'ün katılımıyla gerçekleşti. Genel kurulda mevcut başkan Mustafa Öztürk güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. 

Divan Başkanlığı yapan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk, genel kurulun Samsun'a ve muhtarlara hayırlı olmasını dileyerek, ''Birlik ve beraberlik içinde ne kadar olursak o kadar güçlü oluruz” dedi.

Yapılan seçimde güven tazeleyen Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk, kendisine destek veren tüm muhtarlara teşekkür ederek, ''Yine birlik ve beraberlik içinde bir güç  oluşturarak çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz'' dedi.

Genel kurula ayrıca Trabzon Ortahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Turgut Alemdar, Çorum Muhtarlar Derneği Başkanı Yılmaz Kılcı, Samsun Ziraat Odası Başkanı ve Muhtarlar Dernek Başkanı Hasan Tütüncü, Atakum, Bafra, Havza, İlkadım, Ondokuzmayıs, Tekkeköy ve Terme Muhtarlar Dernek başkanları da genel kurula katıldı.

Mustafa Öztürk'ün yönetim kurulunda şu isiler yer aldı,

''İbrahim İpek, Hüseyin Yıldırım, Şerif Yavşan, İdris Berat Güderoğlu, İdris Yıldız, Hava Rendeci, Hasan Köknel, Zekiye Nur Aydemir, Mehtap Uludoğan, Saime Tos, Osman Kocabıçak, Muzaffer Yılmaz, Hasan Kaya, Çetin Çavuş, Fatma Aksoy, Mehmet Yıldız ve Mustafa Eyüpoğlu.

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE : Cevdet Dursun, Erdal Özgür, Hamza Duru, Kadir Demirbaş, Semra Ersoylu.

DENETİM KURULU ASİL: Sebahattin Yavuz, Asuman Koç, Sabiha Demirci

DİSİPLİN KURULU ASİL: Rıfat Öktem, Selamet Özçelik, Satılmış Kurt

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum