Reklam

samsun haber - Cumhurbaşkanı Erdoğan il başkanlarına talimat verdi

SAMSUN HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin 1 milyon yeni üye hedefi olduğunu belirterek, il başkanlarına sıkı çalışmaları konusunda talimat verdi

samsun haber - Cumhurbaşkanı Erdoğan il başkanlarına talimat verdi
19 Eylül 2020 - 11:35

SAMSUN HABER - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün video konferans yöntemiyle katıldığı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısının basına kapalı kısmında teşkilata önemli uyarılarda bulundu. 
İL BAŞKANLARINA SESLENDİ
Toplantıda, AK Parti’nin 1 milyon yeni üye hedefi olduğunu hatırlatan Erdoğan “Yeni üye konusunda İstanbul güzel bir başarı yakaladı. Şimdiye kadar 601 bin yeni üyemiz oldu. İstanbul başardı, aynısını sizden de bekliyorum” dedi.
KAPI KAPI DOLAŞIN AMA KURALLARA UYUN
Koronavirüs salgınındaki vaka artışlarına dikkat çeken Erdoğan “Vatandaşlarla bu süreçte bir arada olmaya devam edin. Kapı kapı dolaşın ancak, pandemi nedeniyle maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymayı ihmal etmeyin” diye konuştu.
KONGRELERİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNA GELECEĞİM
İl kongrelerinin ekim ayında yapılacağını belirten Cumhurbaşkanı “Bu kongrelerin büyük çoğunluğuna geleceğim. Katılamadıklarıma da video konferans yöntemiyle bağlanacağım. Bugüne kadar 577 ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Kongrelerin sonucuna göre, yüzde 51 oranında yeni ilçe başkanlarımız ve yeni yönetimleriyle yola devam ediyoruz. Son iki senede bu oran yüzde 61’i buluyor” ifadelerini kullandı. AK Parti kurmayları, kongrelerin tamamlanmasıyla birlikte partideki değişim oranının yüzde 65’i bulacağını aktardı.
Kaynak: Türkiye Gazetesi 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum