Reklam

Samsun Haber - Cumhur İttifakı Başkanları Aksu ve Karapıçak net konuştu

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun'da Cumhur İttifakı'nın temellerinin  çok sağlam olduğunu belirterek, "İttifaka zarar verecek söylemlere izin vermeyiz" dedi

Samsun Haber - Cumhur İttifakı Başkanları Aksu ve Karapıçak net konuştu
13 Kasım 2019 - 14:39

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, il başkan yardımcılarıyla birlikte Samsun İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Rasim Kaplan ve üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi. Samimi bir havada gerçekleşen programda, Birlik Başkanı Rasim Kaplan ve MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın ardından konuşan Başkan Ersan Aksu, "Samsun'da arıcılık faaliyetlerinin çok daha iyi duruma gelmesi konusunda yapılacak çalışmalarla ilgili sizlerin de düşüncelerini alarak, sektörün daha da canlanması konusunda gerekli adımları hep birlikte atacağız" diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI'NI DEĞERLENDİRDİLER
Toplantıya katılan Cumhur İttifakı'nın Samsun İl Başkanları, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, gündeme dair değerlendirmelerin ardından ittifak ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

MASA BAŞINDA KURULMADI
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun'da Cumhur İttifakı'nın temellerinin çok sağlam olduğunu belirterek, "Cumhur İttifakımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin liderliklerinde; ülkemizin âli menfaatlerini, milli birlik ve beraberliğimizi esas alan bir anlayışı ifade etmektedir. Beka dediğimiz bu süreçte esas olan, kişiler ve olaylar değil Milletimizin âli menfaatleri doğrultusunda yol aldığımız Cumhur İttifakıdır. İttifakın temelleri, milli mücadelenin başlangıç şehri olan Samsun’da çok daha sağlamdır. Cumhur İttifakı çıkara, al-ver sürecine dayalı bir ittifak olmadığı gibi masa başında kurulan bir ittifak da değildir.  Bu bağlamda Samsun’da Cumhur İttifakına zarar verecek söylem, eylem ve polemiğe, kötüniyetli yaklaşımlara ittifakın tarafları olarak izin vermeyiz.Cumhur İttifakının tarihi görev ve sorumluluklarını omuzlarımızda hissederken, ülke için adına beka dediğimiz bu süreçte anlık olaylar ve durumların hiçbir önemi olmadığı gibi ittifaka zarar vermesine de izin vermeyiz ve vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum