Reklam

Samsun Haber - Canik Belediyesi tüm ekipleriyle sahada

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kırsal bölgede yol açma ve ilçe merkezinde cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarına hız verildiğini belirterek, “tüm ekipler sahada” dedi

Samsun Haber - Canik Belediyesi tüm ekipleriyle sahada
12 Kasım 2019 - 16:42 - Güncelleme: 12 Kasım 2019 - 16:52

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi ekipleri kırsal bölgede yol açma ve ilçe merkezinde cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarına hız verdi. Kış gelmeden tüm çalışmaları bitirecekleri söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çalışmaları yerinde inceledi.

VATANDAŞLARIN İSTEKLERİNİ DİNLİYORUZ
Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalıştıklarını kaydeden Başkan Sandıkçı, "Yol medeniyettir diyerek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından ilçe bazında başlatılan yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında mahallelerde yol açma ve asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Vatandaşların istek ve önerilerini de dinliyoruz. SAMGAZ ile istişare halinde yapılan çalışmalarda halkın kapısına kadar doğal gaz getirme çalışmalarımıza hız kazandırdık. İlk etapta doğalgaz çalışmalarını kolaylaştırmak üzere Teknepınar ve Atatürk Mahallelerimizde yol açma çalışmaları başlatıldı. Vatandaşın ‘Yol açılamadığı için evlerimize doğal gaz alamıyoruz’  ifadesini ortadan kaldırmak için bütün gayretimizle Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bu konfordan faydalanması için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz” diye konuştu.

SEFERBERLİK İÇİNDEYİZ 
    
Vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda, çalışmaların sürdüğünü belirten Canik Başkan Sandıkçı, "Canik Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu güne sekiz aylık bir süre geçti. Mahallelerimizde yol açma, tamirat tadilat, yama satıh kaplama ve sıcak asfalt çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar ihtiyaca göre bir plan program dâhilinde yapılıyor. Mahalle sakinlerimizin muhtarımızın talepleri doğrultusunda onarımları gerçekleştiriyoruz. Uygulamadan halkımız son derece memnun. Sadece merkez mahallelerimizle sınırlı kalmayarak kırsal bölgelerdeki bütün mahallelerimizde de bu çalışmalarımızı yapıyoruz. Yaklaşan kış şartlarından önce yol seferberliğini tamamlamak istiyoruz" şeklinde konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum