Reklam

samsun haber - Başkan Akgül'den eğitime tam destek

SAMSUN HABER - Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,  uzaktan eğitime ulaşamayan öğrencilere bilgisayar ve tablet desteği vereceğini açıkladı  

samsun haber - Başkan Akgül'den eğitime tam destek
14 Eylül 2020 - 15:27

SAMSUN HABER - Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş “Öğretmenim Sınıf Tam” kampanyası  ile ilgili Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret etti. Başkan Akgül burada yaptığı açıklamada “Çocuklarımızın eğitimi her şeyden önemli, onlar için yapamayacağız fedakârlık yoktur” dedi. 
VATANDAŞLARI KAMPANYAYA DESTEK OLMAYA ÇAĞIRDI
Kampanya çerçevesinde ihtiyaç sahibi öğrenciler için bilgisayar ve tablet desteğinde bulunan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ,“Pandemi süreci nedeniyle yurdumuzda uzaktan eğitime geçişin hazırlıkları yapılıyor. Ne yazık ki, ailelerin mevcut koşullarda bu altyapıya hazır olmadığını biliyor ve görüyoruz. Evinde internet yok ya da masa üstü, diz üstü bilgisayar yok, tablet yok. Böyle bir durumda eğitimin çok zor olacağını görüyorum. Bu nedenle başta Sivil toplum kuruluşlarımız olmak üzere imkanı olan tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum” dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum